Podstrona: Zagraj z mistrzem tenisa stołowego - Tomaszem Lewandowskim / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Zagraj z mistrzem tenisa stołowego - Tomaszem Lewandowskim

2018-09-19
kategoria: Wydarzenia, Sport
Zagraj z mistrzem tenisa stołowego - Tomaszem Lewandowskim

Politechnika Rzeszowska zaprasza na wydarzenie sportowe, które odbędzie się w sobotę, 22 września w Millenium Hall. Ma ono na celu promocję Klubu Uczelnianego AZS i Centrum Fizjoterapii i Sportu, tenisa stołowego oraz zdrowego stylu życia.

Event  „Zagraj z nami”  skierowany jest do wszystkich osób, które lubią grać w tenisa stołowego, i do tych którzy chcą się tej gry nauczyć. Każdy będzie miał okazję spróbować swoich sił w tym sporcie.

Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. trening z mistrzem Tomaszem Lewandowskim,  konkursy z nagrodami i turniej gwiazd.

Swój udział zapowiedzieli również sportowcy: Konrad Dybaś, Agnieszka Sajdutka, Matylda Kowal, Maciej Kuciapa, Iwona Nieroda, Michał Majcher, Marcin Wrona.

Wydarzenie poprowadzi konferansjer Marek Grzesik, zagra dj Marcin Sankowski Sanek, a najmłodszych bawić będzie maskotka Fibrain KU AZS Politechniki Rzeszowskiej.

Zapraszamy 22 września do Millenium Hall na poziom 2, obok Calypso Fitness. Początek godz. 12:00.

Przy tej okazji przypominamy, że przy Politechnice Rzeszowskiej działa szkółka tenisa stołowego. Chętne dzieci zapraszamy w poniedziałki i czwartki  od 16:30 do 18:30 i soboty od 9:00 do11:00.