Podstrona: Najnowszy numer „Gazety Politechniki” / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Najnowszy numer „Gazety Politechniki”

2018-04-27
Najnowszy numer „Gazety Politechniki”

W numerze 3-4/2018 „Gazety Politechniki” sporo miejsca poświęciliśmy kobietom pracującym lub studiującym na naszej uczelni, tworzącym kulturę i wzbogacającym życie społeczności akademickiej Politechniki Rzeszowskiej. Zaprezentowaliśmy ich osiągnięcia, sukcesy oraz opisaliśmy prowadzone przez nie badania naukowe.

Ponadto zamieściliśmy artykuły poświęcone nominacjom profesorskim A. Brańskiego oraz D. Słysia. Przedstawiliśmy również kolejne osiągnięcia naszych pracowników i studentów, nowe umowy o współpracy z uczelniami oraz instytucjami, a także nowe kierunki współpracy międzynarodowej.

W tym wydaniu można przeczytać m.in. o innowacyjnych konstrukcjach zaprezentowanych podczas konferencji INDUSTRY 4.0, o seminarium „Wybrane problemy chemii” oraz wyborach prezesa Oddziału SEP w Rzeszowie.

O swej niecodziennej pasji opowiedziała Czytelnikom Anna Sobczyńska. W numerze zamieściliśmy także wywiad ze studentami programu Erasmus+ oraz wiele artykułów poświęconych działalności kół naukowych i dotyczących życia studenckiego.

Zapraszamy do lektury i zachęcamy do publikowania na łamach naszej gazety.

Redakcja „Gazety Politechniki”