Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza / Strona: 3

18 Paź

#ErasmusDays 2021 na Politechnice Rzeszowskiej

W ramach #ERASMUSDAYS pracownicy Działu Współpracy Międzynarodowej przygotowali wydarzenie promujące wśród studentów zagranicznych twórczość Stanisława Lema.
12 Paź

Welcome Day dla studentów programu Erasmus

50 studentów z Hiszpanii, Portugalii, Włoch, Słowenii, Turcji, Litwy i Gruzji podejmie studia na naszej uczelni w ramach programu Erasmus.

22 Wrz

Politechnika Rzeszowska przyjęta do Visegrad University Association

Nasza uczelnia została bardzo pozytywnie oceniona i jednogłośnie przyjęta do grona członków Visegrad University Association.
17 Wrz

Pozytywna ocena realizacji projektu Erasmus KA-103 na Politechnice Rzeszowskiej

Narodowa Agencja Programu Erasmus pozytywnie oceniła raport końcowy dotyczący realizacji projektu Erasmus KA-103 na Politechnice Rzeszowskiej.

06 Sie

Międzynarodowe seminarium „Current Issues” in Economics, Management and...

Celem wydarzenia była prezentacja wyników badań naukowych, wymiana doświadczeń oraz poglądów na forum międzynarodowym z zakresu ekonomii, zarządzania i nauk inżynieryjnych.
06 Lip

Czas pożegnań

28 studentów z Hiszpanii, Portugalii, Turcji i Włoch zakończyło jednosemestralne studia na Politechnice Rzeszowskiej.

24 Maj

Nawiązanie współpracy z Knowledge University z Erbil

Strony deklarują współpracę w dziedzinie nauki, technologii i badań naukowych.
23 Kwi

Program stypendialny DAAD

Program skierowany do doktorantów i młodych naukowców z polskich uczelni umożliwia pobyt badawczy na uczelni wyższej lub w innym instytucie naukowym w Niemczech.

Archiwum wiadomości